Marcin Kin

Marcin Kin

Fotograf. Od początku swojej kariery związany z firmą Red Bull, dla której dokumentuje najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne w Polsce.

Relacjonował rajd Dakar cztery razy z rzędu od roku 2014, z kamerą jeździł po pustyni z Adamem Małyszem, latał helikopterem z Feliksem Baumgartnerem, zjeżdżał na nartach z 6 000 m n.p.m. z Andrzejem Bargielem w Himalajach, leciał zardzewiałym helikopterem Ml-8 na wysokość 7 000 m.n.p.m. Ze swoim Canonem przemierzył najdalsze zakamarki naszej planety. Rajdy dodają mu adrenaliny, górskie wyprawy to powrót do korzeni.

Pomimo ilości czasu spędzonego w trasie nadal godzi pracę z ustabilizowanym życiem rodzinnym z ukochaną żoną i dwoma synami.

Posłuchaj i zobacz

Montaż: Bartek Solik
Muzyka: Krzysztof Trebunia-Tutka
Muzyka tradycyjna w wykonaniu Kapeli Krzysztofa Trebuni-Tutki “Śleboda”

Projekt i realizacja: Barbara Caillot i Aleksandra Karkowska
Stowarzyszenie Łączymy Pokolenia 

Flaga UE
Logo LEADER
Logo PROW

Operacja pn. “Łączymy pokolenia na Podhalu”, mająca na celu zachowanie dziedzictwa, aktywację mieszkańców oraz umacnianie więzi lokalnych wśród mieszkańców obszaru poprzez organizację warsztatów „Łączymy pokolenia na Podhalu”, jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałania “Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.